جذب مدرس

باسلام حضور استاد محترم از شما و نقش مقدستان در توسعه و اعتلای سطح علمی کشور عزیزمان سپاسگذاریم و به خود افتخار مینماییم.باشد که بتوانیم به کمک یکدیگر گامهای ترقی را برداشته ، موجبات پیشرفت بیش از پیش خود و مملکت خود را فراهم آوریم. درباره دی جی آموزش: سایت دی جی آموزش با هدف متمرکز نمودن کلیه فعالیتهای آموزشی در سطح کشور در تمامی شاخه های مربوط طراحی شده است تا امکان دسترسی برای کلیه نیاز های آموزشی را فراهم آورد.در این راستا بسیاری از مراکز و موسسات آموزشی معتبر ، همچنین کارخانجات و شرکت های صنعتی و غیر صنعتی ما را همراهی میکنند.با توجه به عقد تفاهم همکاری با این مراکز امکان استفاده از تخفیف چشمگیر برای مراجعه کنندگان فراهم شده است. دی جی آموزش در حوزه های زیر فعال می باشد:

 • دوره های تخصصی : در این حوزه کلیه دوره های تخصصی در تمامی رشته های مختلف گرداوری و با تخفیف مناسب ارائه شده است.و شما به عنوان مدرس میتوانید از ظرفیت موجود با حداقل هزینه استفاده نمایید.
 • تدریس خصوصی: در این حوزه امکان ارائه کلیه ظرفیتها مهیا شده و در اختیار مخاطبین قرار گرفته است و هر مخاطب میتواند به سرعت نیاز خود را برطرف نماید.وارتباط شما و شاگردتان بصورت مستقیم و بدون واسطه خواهد بود(با توجه به پکیج انتخابی).
 • کتب و مقالات: در این بخش اقدام به تهیه و به اشتراک گذاری جدید ترین مقالات و کتب دنیا نموده ایم که مخاطبین امکان تهیه هریک از نیاز های خود با نازلترین قیمت را خواهند داشت.همچنین امکان فروش مقالات و کتب شما استاد گرانقدر پیش بینی شده است.و شما امکان استفاده از تخفیف در خرید مقالات و کتب سایر اساتید را خواهید یافت.
 • کنفرانس و سمینار: در این حوزه کلیه کنفرانس ها و سمینار ها اطلاع رسانی می گردد و امکان ثبت نام با تخفیف برای شما سروران عزیز مهیا می باشد.
 • پروژه: در این حوزه میتوانید علاوه بر تهیه پروژه های مورد نیاز خود (به همراه تخفیف)،امکان ارتباط با مشتریان نیازمند به پروژه های تخصصی را نیز خواهید یافت تا در این حوزه راهنمای حرفه ای مشتریان عزیز باشید.

چرا دی جی آموزش؟

 • بازدید فوق العاده از سایت.
 • تنها مرجع جامع و متمرکز آموزشی در سطح کشور.
 • تامین کلیه نیاز های آموزشی با همراهی بزرگترین موسسات و مراکز آموزشی کشور.
 • ارتباط مستمر با جامعه دانش آموزی، دانشجویی ، حرفه ای ، صنعتی و بین المللی.

چرا پرداخت هزینه؟

 1. آموزش هزینه نیست ، سرمایه گذاری است.
 2. تبلیغات مهمترین عامل کسب درآمد است.
 3. دیده شدن شما در سایت برابر است با در معرض انتخاب قرار گرفتن شما هم برای جامعه هدف و هم برای موسسات و مراکز آموزش همراه ما.و این عامل انتخاب شما به عنوان مدرس برای هر دو گروه است و معنی آن کسب درآمد برای شما است.
 4. با توجه به پکیج های پیشنهادی شما امکان استفاده از تخفیف کلیه محصولات ، جزوات و مقالات ، دوره ها و کنفرانس های موجود در سایت را خواهید داشت.
 5. با توجه به پکیج انتخابی امکان فروش کتب ومقالات خود در سایت را خواهید یافت.
 6. استفاده از فرصت های شغلی و ظرفیتهای کاری موجود و متناسب توسط معرفی به مراکز و موسسات معتبر سطح کشور.
 7. ارتقای رزومه حرفه ای شما.
 8. بازگشت هزینه و سود چشمگیر در مدتی کوتاه.

<<<<< فایل اطلاعات پکیج های پیشنهادی>>>>>

دریافت فایل ثبت نام (word) 

دریافت فرم ثبت نام (PDF)

آدرس ارسال فایل ها جهت انجام ثبت نام :   info@digiamoozesh.com